Bazény

Pokud právě řešíte výstavbu nového bazénu či celé zahrady, rádi Vám dodáme kompletní řešení a ušetříme Vám spoustu času. Nemusíte se zdlouhavě orientovat na českém trhu, který je bazény přesycen a je na první pohled obtížné poznat kvalitního dodavatele.

Společnost Almegon není výrobcem bazénů, nicméně spolupracujeme s výrobci s mnohaletými zkušenostmi a podmínkou naší vzájemné spolupráce je nejvyšší kvalita na trhu, ať už si vyberete jakýkoliv bazén či krytinu.

Ve spolupráci s obchodními partnery Vám rádi dodáme realizaci na klíč včetně bazénu a terasy okolo něj. Informace o terasových systémech a naleznete v sekci krytiny.

Dodáváme bazény z těchto materiálů

  • Nerezové
  • Plastové
  • Foliové
  • Sklolaminátové

Veškeré podklady od nás jsou samozřejmě nezávazné a slouží pro Vaše porovnání a můžete je nezávazně zahrnout do Vašeho výběrového řízení na dodavatele. Pokud však budete realizovat zakázku kompletně od nás, garantujeme dodání v nejvyšší kvalitě a v efektivní časové návaznosti. Celá dodávka bazénu včetně posuvného krytu, případně i krytina statické terasy okolo bazénu tak bude jednotná, pod hlavičkou jednoho spolehlivého dodavatele. Nemusíte tak řešit, komu volat, když budete něco potřebovat, zavoláte vždy nám a my se o všechno postaráme za Vás.

Zaujalo vás naše zastřešení? Ozvěte se nám, rádi vám povíme více...
Radek Bělina
obchod a marketing
Almegon Systems s.r.o.
Laudova 1003/26
163 00 Praha 6 - Řepy
IČ: 07687273
DIČ: CZ07687273
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305495
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.