Pro partnery

Chcete si rozšířit portfolio produktů o ploché zastřešení?

Zajistíme 100% podporu – dodáme Vám veškeré podklady od online marketingových materiálů (bannery, loga, texty) po tištěné materiály nebo rovnou vzorek našeho plochého zakrytí bazénu Almegon do Vašeho showroomu.

Zavolejte nám, vše zajistíme za Vás!

  • Bez práce
  • Bez nákladů
  • Motivační provizní systém
  • Uspokojení potřeb dalšího segmentu trhu rozšířením portfolia
  • Prozákaznický přístup – u nás se Vám nestane nedodržení termínu, Vaše spokojenost je pro nás klíčová a vše podléhá naší vizi nabízet špičkový produkt a servis v každém detailu

Máte zájem o nové poptávky ve Vašem regionu?

Jelikož od nás klienti často poptávají kompletní zakázku na míru včetně bazénu a statické části terasy, rádi navážeme obchodní partnerství a dodáme klientovi kompletní realizaci na klíč s Vámi! Pro navázání obchodní spolupráce preferujeme pouze dodavatele produktů a služeb v maximální kvalitě. Kromě kvalitních materiálů a precizního provedení požadujeme prozákaznický servis a péči na vysoké úrovni. Sami dodržujeme určitá pravidla ve vztahu ke koncovému zákazníkovi a hledáme partnery, jejichž přístup se bude slučovat s naší firemní kulturou. Při komunikaci máme popsaná pravidla a dbáme např. na dodržování termínů, reakci na emaily do 1 pracovního dne, dodávání pouze korektních informací a při realizacích je pro nás nejdůležitější kvalita a preciznost v každém detailu, protože podle nás se ti nejlepší liší od průměrných právě v detailech.

Našim cílem je vytvořit si síť partnerů dle regionálního rozložení a dodávat koncovým klientům kompletní realizace na klíč dle jejich požadavků.

Přihlášení partnera

Zaujalo vás naše zastřešení? Ozvěte se nám, rádi vám povíme více...
Radek Bělina
obchod a marketing
Almegon Systems s.r.o.
Laudova 1003/26
163 00 Praha 6 - Řepy
IČ: 07687273
DIČ: CZ07687273
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305495
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.