Konstrukce posuvné terasy nad bazén

Bezpečnost na 1. místě

Bezpečnost na 1. místě

Bezpečí vašich nejbližších je pro Almegon to nejdůležitější, používáme množství opatření a celý vývoj konstrukce plochého zastřešení se odráží od tohoto parametru.

Využití zahrady po celý rok

Využití zahrady po celý rok

Na ploché zastřešení můžete mít celoročně umístěný gril, lehátka, zkrátka můžete jej používat, i když zrovna není koupací sezóna.

Precizní každý detail

Precizní každý detail

ALMEGON je Ferrari mezi zakrytím bazénů. Vyráběno s precizností a důrazem na každý detail. Garantujeme nejvyšší kvalitu a bezproblémový chod i po letech užívání.

Konstrukce krytu na bazén

Konstrukce plochého zastřešení Almegon je vhodná pro agresivní prostředí bazénů se slanou vodou i s chlorem.

Posuvná terasa nad bazén je na rozdíl od skleníkové kopule nenáročná na údržbu, je čistá, bez usazenin a stop z dešťové vody. Také šetří náklady na chemii, protože neumožňuje přístup světla do bazénové vody při zakrytí.

  • Konstrukce je tvořena speciálně navrženými nosnými profily, abychom zajistili minimální výšku terasy. Výška terasy záleží na rozměru krytu, standardně se pohybuje okolo 20 cm.
  • Izolační materiál tvoří polykarbonátové dutinkové desky, která jsou navrženy tak, aby zabránily vniku nečistot a dešťové vody do bazénu a brání odpařování vody.
  • Ochranný lem je součástí konstrukce, který znemožní pádu nečistot do bazénu, např. při sekání trávy.
  • Kolejničky můžou být zapuštěné ve stávající terase i v trávě. Základem je pevný a rovný povrch, na který jsou kolejnice umístěné a krytina/trávník je dotažený k nim. Šířka kolejnice je 6 cm.

Pohon

Zakrytí bazénu dodáváme buď s automatickým pohonem nebo na manuální ovládání. V obou případech je manipulace velmi snadná.

Manuální

Manuální pohon

Při manuálním posunu je odsunutí velmi jednoduché, bazénový kryt posunete bez námahy, avšak při aretaci terasy je pohyb znemožněn kvůli bezpečnosti.

Automat

Automatický pohon

Při automatickém posunu používáme kvalitní motor pro posuvné brány a manipulace s krytem je ovládána dálkovým ovladačem. V případě, že má klient zájem o vyšší úroveň zabezpečení, je možné dodat pohon bez dálkového ovladače, chod pohonu je pak zajištěn staticky umístěným ovládáním např. na stěně domu. Při zastřešení bazénu je pak zcela vyloučená manipulace např. dětmi, jelikož v takovém případě k pohonu nedodáváme dálkové ovládání, ovládací panel je na místě, které je ve vizuálním kontaktu s bazénem a ovládání je podmíněno stiskem tlačítka. Jedná se o jednoduché opatření, jak zajistit bezpečnost pro vaše děti.

Krytina terasového zakrytí bazénu

Terasové zakrytí nad bazén dodáváme s krytinou i bez ní, pokud již máte stávající část terasy hotový a preferujete jednotný dekor. Pokud realizujete nový projekt, jsme naopak schopni zajistit realizaci na klíč a dodat krytinu na pojízdnou část i na statickou terasu v jednom dekoru.

VÍCE O KRYTINĚ

Doplňkové služby

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a jsme schopni ve spolupráci s obchodními partnery dodat realizaci na klíč včetně bazénu a statické části terasy. V případě Vašeho zájmu o kompletní dodávku nám stačí Vaše požadavky na bazén a pošleme Vám nezávazné cenové nabídky od partnerů na jakýkoliv typ bazénu. Tyto cenové nabídky slouží pro Vaše porovnání, ovšem v případě potvrzení celé realizace máte jistotu dodání v precizní kvalitě a v maximálně efektivní časové návaznosti.

VÍCE O BAZÉNECH

Zaujalo vás naše zastřešení? Ozvěte se nám, rádi vám povíme více...
Radek Bělina
obchod a marketing
Almegon Systems s.r.o.
Laudova 1003/26
163 00 Praha 6 - Řepy
IČ: 07687273
DIČ: CZ07687273
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305495
Souhlasím se zpracováním osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "SOUHLASÍM" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.